Wycieczka PSZCZÓŁEK do Zorki

28 października 2015 r. gr. IV ,,Pszczółki” pojechała do Cieplic Śl. aby zwiedzić niedawno powstałą ekspozycję zabawek drewnianych w Zorce. Na miejscu zostaliśmy oprowadzeni przez pracowników i spotkaliśmy się z Panem Prezesem firmy, który był b. życzliwy dla przedszkolaków.

Dzieci miały możliwość obejrzenia zmian, jakie zachodziły na przestrzeni lat w produkcji drewnianych zabawek w jeleniogórskiej Zorce, a w tej ekspozycji najlepsze było to, że mogły bawić się udostępnionymi zabawkami.

Na zakończenie czekały nas niespodzianki: słodki poczęstunek, drewniane prezenty dla grupy i mini zestaw drewnianych klocków dla każdego dziecka.

Ta wycieczka była bardzo udana!

Dziękujemy Mamie Szymona za pomoc w organizacji wycieczki!