PSZCZÓŁKI - przyrodniczy detektywi

8 grudnia 2015 r. dzieci z grupy ,,Pszczółki” wzięły udział w zajęciu edukacyjnym w DZPK pt.: ,,Jak zostać przyrodniczym detektywem?”. Uczyły się rozpoznawać po wyglądzie różne zwierzęta leśne. Słuchały ich odgłosów. Oglądały film o zachowaniu zwierząt nakręcony ukrytą kamerą.  Miały okazję dotknąć poroża sarny i jelenia. Kolorowały sylwetę borsuka. Jednak największą frajdę sprawiło im robienie odcisków – ,,tropów” różnych zwierząt leśnych w wilgotnym piasku.  P. Kamila nie zapomniała o słodkim poczęstunku dla ,,Pszczółek”, który zostawił u Niej Św. Mikołaj.  Wszyscy życzyliśmy sobie nawzajem  WESOŁYCH  ŚWIĄT   I  POMYŚLNOŚCI  W  NOWYM  ROKU!!!